Profilácia školy s podporou Európskeho sociálneho fondu

Vďaka výbornej myšlienke a kvalitnej príprave sme získali financie vo výške 2 737 220,-Sk (90 859,- €) v rámci Operačného programu Vzdelávanie opatrenie 1.1 Premena tradičnej školy na modernú. V našom projekte, ktorý trval od marca 2009 do augusta 2010, sme sa zamerali na podporu prírodovedných predmetov a na výučbu anglického jazyka novými metódami (integrovanie cudzieho jazyka do prírodovedných predmetov). Areál školy sme pretvorili na Liptovskú ekologickú záhradu s viac ako 800 jedincami prirodzených rastlinných druhov Liptova. Okrem toho sme vybudovali nové prírodovedné laboratórium, kde sa deti naučia pracovať s najmodernejšími prístrojmi. Sme pyšní na úspech tohto projektu, nakoľko sme jediná škola v širokom okolí, ktorá vypracovala a aj realizuje projekt bez podpory externých firiem, ktoré za participovanie na projekte inkasujú tisícky eur na úrovni 10% celkových výdavkov projektu. Viac informácie na stránke projektu www.zahrada.zsklacnork.sk  

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.