Hviezdoslavov Kubín - školské kolo 2016

Víťazi triednych kôl súťaže v prednese poézie a prózy 9. a 10. marca predviedli svoje recitačné majstrovstvo v školskom kole. Zaujímavými ukážkami a pútavými prednesmi sa odbornej porote, zloženej z vyučujúcich slovenského jazyka a literatúry, predstavilo 48 recitátorov v troch kategóriách. Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za pekný umelecký zážitok. Najúspešnejší recitátori - Lenka Ludrovcová 2. A, Lucia Šimková 4. B, Sebastián Jurčo 5. F, Karolína Záchová 6. A, Dávid Cigaňák 7. A, Emma Ďurčová 7. B - nás budú reprezentovať v obvodnom kole. Prajeme im veľa úspechov!

Hviezdoslavov Kubin 2016  Hviezdoslavov Kubin 2016 2.jpg  Hviezdoslavov Kubin 2016 3.jpg

Hviezdoslavov Kubin 2016 4.jpg