VOLEJBALOVÝ TURNAJ PEDAGOGICKÝCH ZAMESTNANCOV ŠKÔL

 A je to za nami! V okrese sa opätovne konala už tradičná súťaž, kde si svoje sily zmerali športovo zdatní a aktívni pedagógovia, ktorí sa po roku stretli a pozdieľali sa čo je nové v pedagogickej brandži. Zlatej priečke už 2. rok kraľuje ZŠ KLAČNO, ktorej gratulujeme. Za úvodný otvárací program ďakujeme: klaviristovi - JAKUBOVI MACHAJDÍKOVI, baletke - AŇUŠKE MACHAJDÍKOVEJ skvelým speváčkam z 5.B, gymnastkám od Mgr. Z. Socháňovej a tanečniciam družstva REA. MIMORIADNA POCHVALA PATRÍ P. RIADITEĽOVI, lebo tak skvele zabezpečenú zábavu si väčšina pedagógov bude ešte dlho pamätatať. Ďakujeme (súťaže sa zúčastnilo 9 škôl okresu).

Volejbalovy_turnaj_pedagogickych_zamestnancov_skol_1  Volejbalovy_turnaj_pedagogickych_zamestnancov_skol_2  Volejbalovy_turnaj_pedagogickych_zamestnancov_skol_3

Volejbalovy_turnaj_pedagogickych_zamestnancov_skol_4  Volejbalovy_turnaj_pedagogickych_zamestnancov_skol_5  Volejbalovy_turnaj_pedagogickych_zamestnancov_skol_6

Volejbalovy_turnaj_pedagogickych_zamestnancov_skol_7  Volejbalovy_turnaj_pedagogickych_zamestnancov_skol_8  Volejbalovy_turnaj_pedagogickych_zamestnancov_skol_9

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.
SÚHLASÍM