Školské kolo olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

Prešiel rok a my sme sa znova stretli. Odvážni žiaci, nabití vedomosťami a plní očakávania, čo ich vo štvrtkové predpoludnie čaká. Zvedavá porota, ktorá sa tešila na skvelé výkony. Aj tohtoročné školské kolo olympiády zo slovenského jazyka, hoci bolo pre žiakov náročné, prebehlo v príjemnej a tvorivej atmosfére. 15 ôsmakov a deviatakov sa výborne popasovalo so zložitým vedomostným testom a neľahkou úlohou - napísať slávnostný prejav a predniesť ho pred publikom. Úloha bola náročná, tréma veľká, ale nakoniec to všetci úspešne zvládli. Niektorým to šlo s ľahkosťou, niektorí prekonali samých seba a spoznali, aké rečnícke schopnosti v nich driemu. Aj porota sa poriadne zapotila. Vybrať spomedzi toľkých dobrých slovenčinárov a rečníkov jedného, ktorý nás pôjde reprezentovať do okresného kola, vôbec nie je jednoduché.
Ďakujeme všetkým, ktorí nabrali odvahu a prišli si zasúťažiť!
Všetci ste víťazi!
Ale keďže súťaž je súťaž, tak sa rozhodlo takto:
3. miesto získala Lea Ševcová z 9. B triedy, na 2. mieste sa umiestnila Linda Hanáková z 9. A triedy a do okresného kola postupuje Paulínka Palčinská z 9. A triedy.
Paulínka, gratulujeme a prajeme Ti veľa úspechov v okresnom kole!

Skolske_kolo_olympiady_SJL_1  Skolske_kolo_olympiady_SJL_2  Skolske_kolo_olympiady_SJL_3

Skolske_kolo_olympiady_SJL_4  Skolske_kolo_olympiady_SJL_5  Skolske_kolo_olympiady_SJL_6

Skolske_kolo_olympiady_SJL_7  Skolske_kolo_olympiady_SJL_8  Skolske_kolo_olympiady_SJL_9

Skolske_kolo_olympiady_SJL_10 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.