Úspech v súťaži Detská rozprávková Žilina

S učením ide ruka v ruke aj rozvíjanie vlastných talentov. Tie svoje sa pokúsili objaviť aj žiaci 3.B, keď sa zapojili do celoslovenskej literárnej súťaže Detská rozprávková Žilina. Odborná porota nakoniec ocenila krásnym 3. miestom v prvej kategórii Rozprávku o spievajúcom vesmíre od Eriky Mackovej. Z jej úspechu sa tešíme a veríme, že bude svoj talent (aj spolu s ostatnými) rozvíjať naďalej. (video z vyhlásenia výsledkov si môžete pozrieť na: https://www.facebook.com/KrKSZilina/posts/1841425919358623 -10:50 min)

Uspech_v_sutazi_Detska_rozpravkova_Zilina_1  Uspech_v_sutazi_Detska_rozpravkova_Zilina_2  Uspech_v_sutazi_Detska_rozpravkova_Zilina_3

Uspech_v_sutazi_Detska_rozpravkova_Zilina_4 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.